Products
LEXO MË SHUMË
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Produkte me çmim të ulët prodhues direkt Fabrika e jastëkut poliestër-Rayson
Prodhuesit e Rayson Kinë Kinë me çmim të ulët Fabrika direkte e prodhuesve të jastëkëve poliestër-Rayson, Ne premtojmë që produktet t'u dërgohen klientëve të sigurt dhe të shëndoshë. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të dini më shumë rreth our na telefononi direkt.
Produkte me shumicë BestQuality nga Kina Jastëk me Kosto të Ulët Fabrika e Jastëkëve të Mbushur me Poliestër
Produktet Bulk Rayson BestQuality nga Kina Jastëk me Kosto të Ulët Fabrika e Jastëkëve të Mbushur me Poliestër, Për më tepër, ofrimi ynë është në kohë dhe mund të plotësojë nevojat e çdo konsumatori.
Orendi shtëpiake Produkte për shtroje Shkumë kujtese 5 zona Dyshekët e pranverës Ngjyra jeshile Matelas
Dyshekët Pranvera Memory Foam 5 zona është bërë nga susta xhepi, me shkumë me dendësi të lartë 5 Zone. Dizajn luksoz, elegant, modern. Çdo madhësi dhe model mund të personalizohet.
Prodhuesit e Jastëkut Poliestër Tajlandë të Cilësisë Premium me Blerje Direkte Profesionale
Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, China. Produktet kryesore Prodhuesit e jastëkëve poliestër në Tajlandë me cilësi të lartë Premium Direct Buy
Our Service
If you cannot find any off-the-shelf products suitable for the project, let ASH Light ’s professional customization service help
1. Inquiry: Customers tell the desired form factor, performance specifications, life cycle, and compliance requirements.
2. Design: The design team is involved from the start of a project to ensurethe best custom designed products to suit clients’ needs..
3. Quality Management: In order to supply high quality structures, we maintain an effective & efficient Quality Management System.
Case
LEXO MË SHUMË
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Kujdesi Single King Spine Për dyshekun e adoleshencës
RSP-TP265 është modeli Model për adoleshentin varet nga kërkesa e trupit të tyre. Spirale xhepi Rayson Independent mund të mbështesë shtyllën kurrizore individualisht dhe të ndjekë ndryshimin e trupit të fëmijëve gjatë rritjes së tyre.
About Us
ASH LIGHT serves as a mature manufacturer of home lighting since 1992.
The company takes up an area of 18,000, We enroll 1200 workers, consisting of the design team, R&D team, production team, and after-sales team. A total of 59 designers are responsible for the structure and appearance of the products. We have 63 staff to monitor the finished products at different processing phrases.

With all the staff full of responsibility, we strive for being the home lighting specialist with a commitment to quality.
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.