Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Gjuhe
Products
LEXO MË SHUMË
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Anët dyshe përdorin dyshekun e vazhdueshëm të pranverës
Anët dyshe përdorin dyshekun pranveror të vazhdueshëm Anët dyshe përdorin dyshekun pranveror të vazhdueshëm, Më të lirë, më të butë dhe të rehatshëm., Https: //www.raysonglobal.com.cn
2020/10/26
Furnizuesi më i mirë i dyshekut me shkumë të kujtesës së bardhë
Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Furnizuesi më i mirë i shkumës me memorje të bardhë 10Inch Ky produkt është shumë anti-bakterial. Materialet e tij që përmbajnë pronë të lagështirës mund të ndihmojnë në mënyrë efektive në parandalimin e rritjes së mikrobeve që shkaktojnë erë në këmbë. Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në 2007 e cila është e vendosur në Shishan Town, Foshan Zone High-Tech, dhe është vendosur pranë ndërmarrjeve të famshme të tilla si V Deri më tani, Rayson ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë. Të gjitha produktet, përfshirë produktin tonë të ri, janë furnizuar me dizajn inovativ, cilësi të garantuar dhe çmime konkurruese. Pas viteve të zhvillimit, ne kemi krijuar marrëdhënie bashkëpunimi afatgjata me klientët tanë në të gjithë botën. Ju lutemi të jeni të sigurt se ne kemi të drejtë të eksportojmë produktet tona dhe nuk do të ketë asnjë dëm në mallrat e dorëzuara. Ne mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj dhe thirrjen. Me linja të plota prodhimi dhe punonjës me përvojë, Rayson mund të projektojë, zhvillojë, prodhojë dhe testojë në mënyrë të pavarur të gjitha produktet në një mënyrë efikase. Gjatë gjithë procesit, profesionistët tanë të QC do të mbikëqyrin çdo proces për të siguruar cilësinë e produktit. Për më tepër, ofrimi ynë është në kohë dhe mund të plotësojë nevojat e çdo konsumatori. Ne premtojmë se produktet u dërgohen klientëve të sigurt dhe të shëndoshë. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të dini më shumë rreth our na telefononi direkt. Që nga themelimi, Rayson synon të ofrojë zgjidhje të jashtëzakonshme dhe mbresëlënëse për klientët tanë. Ne kemi krijuar R tonë& D qendra për hartimin e produkteve dhe zhvillimin e produkteve. Ne ndjekim me përpikëri proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritjet e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Klientët që duan të dinë më shumë rreth produktit tonë të ri ose kompanisë sonë, thjesht na kontaktojnë. Cilat mënyra pagese pranoni? LC në shikim / nga TT, 30% depozitë dhe 70% bilanc është kundër kopjeve të dokumenteve të transportit me 7 ditë pune. Si të shpaketoni një dyshek të mbështjellë? 1. Vendosni kartonin në një sipërfaqe të sheshtë në dhomën tuaj të gjumit, tërhiqni me kujdes dyshekun dhe vendoseni mbi shtratin tuaj. 2. Pritini me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni plastikën keq ose dyshekun, mos padisni një thikë. 3. Hapni dyshekun e mbyllur në vakum në shtratin tuaj 4. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë orës, ndërsa dysheku fillon menjëherë të dekompresohet, Hiqeni qesen plastike. 5. Lejoni 24 orë që dysheku juaj i ri të zgjerohet plotësisht. A mund ta vizitoj fabrikën tuaj? Po, të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë, ne jemi afër aeroportit ndërkombëtar Guangzhou Baiyun, duhet vetëm një orë me makinë, dhe ne mund të rregullojmë makinën për t'ju marrë.
2020/09/08
Kinë jastëk prodhuesit më të mirë të dyshekëve pranverë-Rayson
Rayson në Rayson Zona Industriale, rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e teknologjisë së lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Kinë jastëk prodhuesit më të mirë dyshek pranverë dyshek. dyshekja e pranverës së lartë jastëk bonnell është e qëndrueshme për larje shumë herë, kështu që mund të përdoret si një. Performanca e produktit është përmirësuar shumë nga ekipi ynë novator R&D. dyshek i lartë jastëk bonnell pranverë Rayson ka kaluar nëpër inspektime të rrepta. Këto inspektime përfshijnë seksione që mund të bllokojnë gishtërinjtë dhe pjesët e tjera të trupit; skajet e mprehta dhe qoshet; pikat e qethjes dhe shtrydhjes; stabiliteti, forca strukturore dhe qëndrueshmëria.
2020/06/19
Furnizuesi më i mirë i rehatshëm ekonomik ekonomik i madhësisë King King
Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e Teknologjisë së Lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Prodhuesi më i mirë i rehatshëm ekonomik Madhësia King King dyshek. Dyshek i rehatshëm ekonomik ekonomik me madhësi King King Produkti është në kërkesë të lartë midis jetës ose punës së njerëzve. Hasshtë përdorur gjerësisht për banesa, komerciale dhe industriale. Rayson është zhvilluar nën teknologji të përparuar. Isshtë projektuar duke përdorur CAD, të fabrikuar nga teknologjia CNC, dhe kontrollohet nga teknologjia e sensorit. Dyshek i rehatshëm ekonomik ekonomik King Size FAQ: 1.A jeni kompani tregtare apo fabrikë? Ne jemi fabrikë, ne jemi te specializuar në prodhim dyshekë, pëlhurë jo të endura dhe burime për më shumë se 10 years.at në të njëjtën kohë, ne kemi ekip profesional të shitjeve për t'u marrë me biznesin ndërkombëtar. 2.A mund të më ndihmoni të bëj modelin tonë ose të përdor logon time në produkt? Ne mund të bëjmë dyshekun sipas modelit tuaj ose të ofrojmë shërbim OEM vetëm që ju duhet të na jepni veprat tuaja artistike ose fotot e logos. 3.Cilat metoda pagese pranoni? LC në shikim / nga TT, 30% Deposi dhe 70% e bilancit është kundër kopjeve të dokumenteve të transportit ditor në 7 ditë pune. Diçka e rëndësishme që duhet të them: 1.Mund të jetë pak më ndryshe nga sa dëshironi në të vërtetë. Në fakt, disa parametra të tillë si modeli, struktura, lartësia dhe madhësia mund të personalizohen. 2.Mund të jeni të hutuar në lidhje me atë që është dysheku i mundshëm më i shitur i pranverës. Epo, falë përvojës 10 vjeçare, do t'ju japim disa këshilla profesionale. 3.Vlera jonë thelbësore është t'ju ndihmojë të krijoni më shumë fitim. 4.Ne jemi të lumtur të ndajmë njohuritë tona me ju, thjesht bisedoni me ne. rreth: Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në vitin 2007 e cila është e vendosur në qytetin Shishan, Foshan Zona e Teknologjisë së Lartë, dhe është vendosur pranë ndërmarrjeve të famshme të tilla si Volkswagen, Honda Auto dhe Chimei Innolux. Fabrika është rreth 40 minuta me makinë nga Aeroporti Ndërkombëtar Guangzhou Baiyun dhe Salla e Ekspozitës e Panairit të Kantonit.
2020/08/18
Our Service
If you cannot find any off-the-shelf products suitable for the project, let ASH Light ’s professional customization service help
1. Inquiry: Customers tell the desired form factor, performance specifications, life cycle, and compliance requirements.
2. Design: The design team is involved from the start of a project to ensurethe best custom designed products to suit clients’ needs..
3. Quality Management: In order to supply high quality structures, we maintain an effective & efficient Quality Management System.
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Kujdesi Single King Spine Për dyshekun e adoleshencës
RSP-TP265 është modeli Model për adoleshentin varet nga kërkesa e trupit të tyre. Spirale xhepi Rayson Independent mund të mbështesë shtyllën kurrizore individualisht dhe të ndjekë ndryshimin e trupit të fëmijëve gjatë rritjes së tyre.
2020/05/19
About Us
ASH LIGHT serves as a mature manufacturer of home lighting since 1992.
The company takes up an area of 18,000, We enroll 1200 workers, consisting of the design team, R&D team, production team, and after-sales team. A total of 59 designers are responsible for the structure and appearance of the products. We have 63 staff to monitor the finished products at different processing phrases.

With all the staff full of responsibility, we strive for being the home lighting specialist with a commitment to quality.
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.