Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.

Products
LEXO MË SHUMË
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Prodhuesit e dyshekëve profesional të mbështjelljes së spirales

Prodhuesit e dyshekëve profesional të mbështjelljes së spirales

Rayson në Rayson Zona Industriale, rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e teknologjisë së lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Prodhuesit e dyshekëve profesional të mbështjelljes së spirales. Dyshek pranverë spirale Prodhuesi i dyshekëve të pranverës Rayson po përpiqet të zhvillojë lloje të reja të. Dyshek pranverë spirale Kontrolli i cilësisë së Rayson kontrollohet rreptësisht. Mbulon materialin e aluminit, peshën e pista, shkallën e papërshkueshmërisë së zërit, nivelin e sigurisë nga zjarri etj.
2020/07/13
King King Size Suite Jastëk jastëk Prodhuesit kryesorë të pesë yjeve të dyshekëve

King King Size Suite Jastëk jastëk Prodhuesit kryesorë të pesë yjeve të dyshekëve

Rayson në Rayson Zona Industriale, rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e teknologjisë së lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Profesionale Madhësia e King King Suite Jastëk Prodhuesit kryesorë të pesë yjeve të dyshekëve. King Madhësia Suite jastëk Mbretërore dyshek me pesë yje Ky produkt është i papërshkueshëm nga uji. Seams mbi të janë aplikuar me vulosje qepje që do të mbajë lagështinë nga depërtimi. King Madhësia Suite jastëk Mbretërore dyshek me pesë yje Produkti ka fituar përgjigje të mirë në treg për përfitimet e tij të mundshme ekonomike dhe aplikimin e gjerë.
2020/07/08
Kinë (Marriott / Hilton) Koleksioni i Hoteleve EuroTop 5 Star Hotel Prodhuesit e dyshekëve-

Kinë (Marriott / Hilton) Koleksioni i Hoteleve EuroTop 5 Star Hotel Prodhuesit e dyshekëve-

Rayson në Rayson Zona Industriale, rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e teknologjisë së lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Kina (Marriott / Hilton) Koleksioni i Hoteleve EuroTop 5 Star Hotel Prodhuesit dyshekë. (Marriott / Hilton) Koleksioni i Hoteleve EuroTop 5 Star Hotel Dyshek Teknologji të ndryshme të ruajtjes së energjisë përdoren në zhvillimin e Rayson. Konvertimi i frekuencës, shtypja e energjisë elektrike ose teknologjia e rregullimit elektromagnetik është miratuar për të përdorur plotësisht energjinë elektrike. Mund t'u japë përdoruesve përvojën më të madhe të gjumit në treg. Naturallyshtë natyrisht i frymë, dhe thith lagështi dhe zvogëlon përvojën e djersitjes. (Marriott / Hilton) Koleksioni i Hoteleve EuroTop dyshek Hotel me 5 yje Mimi i këtij produkti është konkurrues dhe tani ai përdoret gjerësisht në treg.
2020/07/03
Kinë prodhuesit e dyshekut të pajisur me cilësi të lartë shtesë prej pelushi me pluhur Bamboo

Kinë prodhuesit e dyshekut të pajisur me cilësi të lartë shtesë prej pelushi me pluhur Bamboo

Rayson në Rayson Zona Industriale, rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e teknologjisë së lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Kinë Prodhuesit e dyshekut të pajisur me shtresa të lartë Bamboo prej pelushi shtesë. Dyshekët e pajisur me cilësi të lartë shtesë prej pelushi të Bamboo Rayson plotësojnë standardet e inspektimit të klasit të parë.
2020/07/03
Our Service
If you cannot find any off-the-shelf products suitable for the project, let ASH Light ’s professional customization service help
1. Inquiry: Customers tell the desired form factor, performance specifications, life cycle, and compliance requirements.
2. Design: The design team is involved from the start of a project to ensurethe best custom designed products to suit clients’ needs..
3. Quality Management: In order to supply high quality structures, we maintain an effective & efficient Quality Management System.
Our goal is to satisfy our customers with high precision and reliable quality to ensure that every customer can feel comfortable and confident with our goods in their applications.
Kujdesi Single King Spine Për dyshekun e adoleshencës

Kujdesi Single King Spine Për dyshekun e adoleshencës

RSP-TP265 është modeli Model për adoleshentin varet nga kërkesa e trupit të tyre. Spirale xhepi Rayson Independent mund të mbështesë shtyllën kurrizore individualisht dhe të ndjekë ndryshimin e trupit të fëmijëve gjatë rritjes së tyre.
2020/05/19
About Us
ASH LIGHT serves as a mature manufacturer of home lighting since 1992.
The company takes up an area of 18,000, We enroll 1200 workers, consisting of the design team, R&D team, production team, and after-sales team. A total of 59 designers are responsible for the structure and appearance of the products. We have 63 staff to monitor the finished products at different processing phrases.

With all the staff full of responsibility, we strive for being the home lighting specialist with a commitment to quality.

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US

Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.