Our offer of Allweyes AI boasts AI control with extraordinary efficiency.
Gjuhe
Kinë jastëk prodhuesit më të mirë të dyshekëve pranverë-Rayson

Kinë jastëk prodhuesit më të mirë të dyshekëve pranverë-Rayson

Rayson në Rayson Zona Industriale, rruga Huasha, Shishan, Foshan Zona e teknologjisë së lartë, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Kinë jastëk prodhuesit më të mirë dyshek pranverë dyshek. dyshekja e pranverës së lartë jastëk bonnell është e qëndrueshme për larje shumë herë, kështu që mund të përdoret si një. Performanca e produktit është përmirësuar shumë nga ekipi ynë novator R&D. dyshek i lartë jastëk bonnell pranverë Rayson ka kaluar nëpër inspektime të rrepta. Këto inspektime përfshijnë seksione që mund të bllokojnë gishtërinjtë dhe pjesët e tjera të trupit; skajet e mprehta dhe qoshet; pikat e qethjes dhe shtrydhjes; stabiliteti, forca strukturore dhe qëndrueshmëria.
2020/06/19
NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani

telefon:

+86-757-85886933

telefon:

+86-15986186013
Shtoni një koment

IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US

Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.