Furnizuesi më i mirë i dyshekut me shkumë të kujtesës së bardhë

Furnizuesi më i mirë i dyshekut me shkumë të kujtesës së bardhë

Rayson në Zonën Industriale Rayson, Rruga Huasha, Shishan, Zona e Teknologjisë së Lartë Foshan, Guangdong, Kinë. Produktet kryesore Furnizuesi më i mirë i shkumës me memorje të bardhë 10Inch


Ky produkt është shumë anti-bakterial. Materialet e tij që përmbajnë pronë të lagështirës mund të ndihmojnë në mënyrë efektive në parandalimin e rritjes së mikrobeve që shkaktojnë erë në këmbë.


Rayson Global Co, Ltd, është një ndërmarrje e përbashkët Sino-SH.B.A., e themeluar në 2007 e cila është e vendosur në Shishan Town, Foshan Zone High-Tech, dhe është vendosur pranë ndërmarrjeve të famshme të tilla si V

Deri më tani, Rayson ka kaluar certifikimin ndërkombëtar të sistemit të menaxhimit të cilësisë. Të gjitha produktet, përfshirë produktin tonë të ri, janë furnizuar me dizajn inovativ, cilësi të garantuar dhe çmime konkurruese. Pas viteve të zhvillimit, ne kemi krijuar marrëdhënie bashkëpunimi afatgjata me klientët tanë në të gjithë botën. Ju lutemi të jeni të sigurt se ne kemi të drejtë të eksportojmë produktet tona dhe nuk do të ketë asnjë dëm në mallrat e dorëzuara. Ne mirëpresim sinqerisht kërkesën tuaj dhe thirrjen. Me linja të plota prodhimi dhe punonjës me përvojë, Rayson mund të projektojë, zhvillojë, prodhojë dhe testojë në mënyrë të pavarur të gjitha produktet në një mënyrë efikase. Gjatë gjithë procesit, profesionistët tanë të QC do të mbikëqyrin çdo proces për të siguruar cilësinë e produktit. Për më tepër, ofrimi ynë është në kohë dhe mund të plotësojë nevojat e çdo konsumatori. Ne premtojmë se produktet u dërgohen klientëve të sigurt dhe të shëndoshë. Nëse keni ndonjë pyetje ose dëshironi të dini më shumë rreth our na telefononi direkt. Që nga themelimi, Rayson synon të ofrojë zgjidhje të jashtëzakonshme dhe mbresëlënëse për klientët tanë. Ne kemi krijuar R tonë& D qendra për hartimin e produkteve dhe zhvillimin e produkteve. Ne ndjekim me përpikëri proceset standarde të kontrollit të cilësisë për të siguruar që produktet tona të përmbushin ose tejkalojnë pritjet e klientëve tanë. Përveç kësaj, ne ofrojmë shërbime pas shitjes për klientët në të gjithë botën. Klientët që duan të dinë më shumë rreth produktit tonë të ri ose kompanisë sonë, thjesht na kontaktojnë.


Cilat mënyra pagese pranoni? LC në shikim / nga TT, 30% depozitë dhe 70% bilanc është kundër kopjeve të dokumenteve të transportit me 7 ditë pune. Si të shpaketoni një dyshek të mbështjellë? 1. Vendosni kartonin në një sipërfaqe të sheshtë në dhomën tuaj të gjumit, tërhiqni me kujdes dyshekun dhe vendoseni mbi shtratin tuaj. 2. Pritini me kujdes qesen e jashtme me gërshërë duke u siguruar që të mos prisni plastikën keq ose dyshekun, mos padisni një thikë. 3. Hapni dyshekun e mbyllur në vakum në shtratin tuaj 4. Pritini me kujdes qesen plastike përgjatë orës, ndërsa dysheku fillon menjëherë të dekompresohet, Hiqeni qesen plastike. 5. Lejoni 24 orë që dysheku juaj i ri të zgjerohet plotësisht. A mund ta vizitoj fabrikën tuaj? Po, të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë në çdo kohë, ne jemi afër aeroportit ndërkombëtar Guangzhou Baiyun, duhet vetëm një orë me makinë, dhe ne mund të rregullojmë makinën për t'ju marrë.

2020/09/08
NA KONTAKTONI
Dërgoni kërkesë tani
telefon:
+86-757-85886933
telefon:
+86-15986186013
Shtoni një koment
IF YOU HAVE MORE QUESTIONS,WRITE TO US
Just tell us your requirements, we can do more than you can imagine.